The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 5
ABBA World Revival
zobrazení: 2925
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

Benny a Björn zvou na Kristinu

Vydáno dne 21. 06. 2009 (3495 přečtení)
S blížícím se uvedením koncertní verze muzikálu Kristina Från Duvemåla v USA ožily i oficiální stránky muzikálu, kde si nyní můžete mimo jiné přečíst i osobní dopis od Bennyho a Björna.

V dopisu se píše:

"Milí fanoušci,

V příběhu Vilhelma Moberga Kristina a Karl Oskar emigrují do Ameriky a v zemi, kterou přijali za vlastní, prožijí polovinu svých životů. Nebylo by tedy divné, kdybychom muzikál o nich nikdy nepředstavili americkému publiku? Myslíme si že známe vaši odpověď na tuto otázku.

Tak teď přišel ten čas. 23. a 24. září se v Carnegie Hall v New Yorku odehrají dva koncerty. Pro první představení Kristiny jsme zvolili hudební a textovou formu, úplná divadelní podoba snad bude následovat.

O koncertu se můžete více dočíst na těchto stránkách, ale už teď můžete říct následující: Skutečně nás těší, uvést takovou událost!

Nashledanou v New Yorku!

Benny Andersson a Björn Ulvaeus"

Originál dopisu vypadá takto:


Na stránkách www.kristinathemusical.com se teď můžete dočíst mnohé o muzikálu, prohlédnout fotografie z původní švédské verze, shlédnout videoklip z příprav koncertu apod. V sekci "Company" najdete informace o představitelích hlavních rolí. Zatím je potvrzena pouze Helen Sjöholm jako Kristina a Russell Watson jako Karl Oskar. V profilu Helen Sjöholm je možné si poslechnout plnou verzi nové písně Story Of A Heart od BAO, která právě vychází na singlu. Přímý odkaz [zde].


Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.