The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 26
ABBA World Revival
zobrazení: 2415
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Kristina v Helsinkách - hlavní role

Vydáno dne 21. 02. 2011 (4181 přečtení)
Do finské adaptace muzikálu Kristina Från Duvemåla byli vybráni představitelé hlavních rolí.

Muzikál Kristina Från Duvemåla vidělo ve Švédsku milion lidí. Teď přišla řada na zbytek světa. A začne to premiérou v helsinském divadle Svenska Teatern 29. února 2012.

Konkurzní tým Svenska Teatern intenzivně hledal ty správné lidi pro muzikál už od listopadu loňského roku. Nyní se konečně podařilo najít představitele hlavních rolí. Dva z nich pocházejí z Finska a dva ze Švédska. Kristinu si zahraje Maria Ylipää z Helsinek, Karl Oskara Robert Noack z Malmö, Ulriku Birthe Wingren z Porvoo a Roberta pak Oskar Nilsson (pěkná shoda, že? :-)) ze Stockholmu.

Divadlu se přihlásilo celkem 1300 uchazečů. 620 zpěváků prošlo vyčerpávajícím konkurzem. Potenciální sólisté pak museli přijít na druhý konkurz, aby zazpívali vzorky vybraných písní. A teď je čas představit první čtyři jména. V březnu pak divadlo představí celý ansámbl. Dohromady se na muzikálu bude podílet přes 60 herců, zpěváků, tanečníků a muzikantů.

Práva ve Finsku, Estonsku, Litvě, Lotyšsku, Polsku a Rusku drží jak ve švédské verzi tak v místních jazykových mutacích společnost ACE Production.


Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.